063 061 68 92

sales@portamaris.com.ua

Наші послуги

Автоперевезення

Наша компанія пропонує послуги швидких вантажних перевезень з гарантією якості на кожному етапі. Ми здійснюємо транзит з частковим або повним завантаженням автомобіля територією України, Туреччиною, Молдовою, країнами Європи, Балтією та СНД. Для цього у нас є надійні партнери-перевізники та кваліфіковані фахівці

Залізничні перевезення

Ми оперативно виконуємо транспортування та доставку вантажу залізничним транспортом за такими напрямками: Німеччина, Польща, Нідерланди, Словенія та Хорватія. Супутні послуги, які ми надаємо при залізничній доставці вантажів: послуги складського зберігання та перевалки вантажів, митне оформлення.

Транспортно-експедиторське обслуговування

Наша компанія надає комплекс послуг, що здійснюються під час перевезення вантажів від пункту відправки до пункту призначення. А також усі роботи, які можуть виконуватись до та після транспортування вантажів.

Страхування та сюрвей

Страховий поліс - одне з основних рішень щодо захисту вантажу в дорозі. Для запобігання суперечкам і претензіям, а також для їх врегулювання використовуються сюрвейєрські послуги, які включають виїзд представника нашої компанії на місце навантаження/вивантаження/перевалки вантажу для фіксування його стану на момент його передачі третім особам.

Митно-брокерське оформлення

Співпраця з досвідченими митними брокерами гарантує мінімізацію митних ризиків, проведення митно-брокерських послуг «під ключ» у короткий термін та якісну брокерську підтримку на всіх етапах.

Послуги перевалки вантажів на терміналах

Перевалка вантажу – це його навантаження з одного транспорту на інший. Від якості та оперативності послуги залежить все: цілісність та збереження вантажу, дотримання умов фрахтування, репутація перевізника та спокій одержувача.

Морський фрахт

Ми реалізовуємо контейнерні та інші перевезення морем для внутрішніх та міжнародних представників малого, середнього та великого бізнесу. У цьому нам допомагають транспортні компанії-партнери: CMA, MSC, HAPAG, ZIM та інші. Такий вид роботи завжди проходить на найвищому рівні, завдяки складанню оптимальної схеми перевезень та співпраці з перевіреними компаніями дозволяють нам організувати роботу на високому рівні.

Прорахувати перевезення